EW Mrtvá voda

100% organická dezinfekce na Respirátor z Čech

Organický dezinfekční prostředek s biocidním účinkem:

Zabíjí 99,99 % virů, bakterií a plísní.

Testováno na:

Koronavirus, MERS, SARS, Vaccinia virus, H1N1, E-Coli, Salmonella, a další!

Nedráždí kůži ani oči

100% Organic | Eco-Friendly

EW Mrtvá voda – 100% organická dezinfekce na Respirátor z Čech. Do 30 sekund, dle normy zabijí koronavirus. Bez dráždivé chemie, či jiných aditiv na bázi alkoholu. Neškodné v kontaktu okem, sliznicemi, či kůží. Vhodné pro dezinfekci rukou, ale i všech povrchů, které potřebujeme zbavit virů, bakterií a plísní. Univerzální použití Mrtvé vody je nejenom ve zdravotnictví. Vzhledem ke svým vlastnostem a netoxičnosti, je možné používat Mrtvou vodu k různým aplikacím v potravinářství, konzervárenství a gastronomii. Vědecké studie prokazují účnné použití v zemědělství při ochraně plodin proti plísni, či posklizňovém ošetření. Virucidní, baktericidní a fungicidní účinnost přípravku odpovídá příslušným Evropským normám pro biocidy.

Výroba: Nanotechnologická elektrolyzační jednotka na základě vlastního vývoje a výzkumu, podle nejnovějších vědeckých poznatků.

Více informací na Síťovce: Mrtvá voda

Použití: Dezinfekce a sanitace.

Návod: Použijte vhodnou nádobu s rozprašovačem. Nastříkejte z obou stran na povrch respirátoru. Vyčkejte zhruba půl minuty a nechte volně uschnout. Respirátor si můžete rovnou nasadit i vlhký, protože dezinfekce je nedráždivá v kontaktu s pokožkou. Esenciální oleje z Levandule lékařské odstraní případný zápach z použitého respirátoru. Levandule má příznivé antiseptické účinky.

Technická specifikace: Voda (99.04%), Kyselina chlorná (<0,01%), Chlorid Sodný (0,05%), hydrolát esenciálních olejů Levandule lékařské (Levandula angustofolia)

Stabilita: Produkt spotřebujte do 6 měsíců od data výroby. Neskladujte na místech v dosahu přímého slunečního záření. Skladujte při pokojové teplotě 20st.C +-15 st.C. Chraňte před mrazem.

Varování: Není určeno pro vnitřní užití. Aplikujte přesně dle návodu. Přípravek je neškodný, nedráždivý a šetrný k životnímu prostředí. Objeví-li se podráždění při kontaktu s okem, proveďte výplach čistou vodou. V případě podráždění v kontaktu s extrémně citlivou pokožkou, opláchněte místo čistou vodou, případně použijte mýdlo. Pro osoby citlivé na přípravek doporučujeme použít ochranné rukavice. Při požití pijte studenou čistou vodu, aby došlo k propláchnutí a naředění. Při vdechnutí vyjděte na čerstvý vzduch. V případě nevolnosti, či závratí vyhledejte lékaře.

Likvidace: Nejsou nutná žádná zvláštní opatření pro likvidaci.

Další použití:

Dávkovače dezinfekce na ruce. Dezinfekční brány.

Účinný dezinfekční detergent do tepovacích vysavačů – VIDEO.

Sanitanitace gastro zařízení od plísní a bakterií – VIDEO