eBIOneta

Co je eBIOneta.net?

eBIOneta je rozsáhlá, stále se rozrůstající unikátní síť odběratelů a dodavatelů firem a fyzických osob.

K čemu eBIOneta slouží a v čem je unikátní?

eBIOneta zprostředkovává přímý nákup a prodej mezi odběratelem a dodavatelem. Naši dodavatelé nejsou zprostředkovatelé, ale výrobci nabízených produktů. Díky tomu je zde nabízené zboží za nízké, až výrobní ceny. Za zprostředkování obchodu se neúčtují žádné poplatky.

Jaké výhody získám registrací do sítě eBIOneta?

Registrací do naší sítě získáte možnost nakupovat produkty od všech dodavatelů v této síti za výhodné ceny a přístup k množstevním slevám. Zřídíme vám odbytové středisko, kam se vám budou přičítat kredity za každý nákup. V případě, že budete spokojeni s našimi produkty a doporučíte je, eBIOneta vás opět odmění v podobě kreditů. Ty pak uplatníte při dalším nákupu jako slevu.

Co je odbytové středisko?

Odbytové středisko je místo, kde lze nakupovat veškerý sortiment, a také nabízet v rámci celé naší sítě své produkty a služby. Představte si to jako e-shop, ve kterém nakupujete a zároveň můžete nabízet vaše zboží a služby celé řadě firem i drobným spotřebitelům. Nemusíte řešit propagaci, my ji vyřešíme za vás. Veškeré vaše zboží a služby budou zařazeny do centrálního katalogu a uvidí je každý návštěvník eBIOnety.

Platí se zde nějaké poplatky?

Ne, celá služba je zcela zdarma včetně zprostředkovaných obchodů.

Proč rozšiřovat svou síť zákazníků?

Ukažte svým přátelům a známým produkty, které znáte a jste s nimi spokojeni. Pokud je dále doporučíte skrze chytrou QR vizitku, eBIOneta vám vyplatí provizi v podobě kreditů. Je nutné, aby se váš nový zákazník zaregistroval na vašem odbytovém středisku neboli e-shopu. Ve chvíli, kdy provede jakýkoli nákup, získáte již zmíněnou provizi v podobě kreditů. Čím více zákazníků, tím více kreditů. Tyto kredity lze, za jistých podmínek, směnit na hotovost.

Jak mohu rozšířit svou síť zákazníků?

Svou síť můžete rozšířit pomocí chytrých QR vizitek, které jsou součástí uživatelského profilu. Díky QR vizitkám můžete propagovat své odbytové středisko, e-shop, nebo přímo vámi vybrané produkty. Vizitka obsahuje QR kód, který lze snadno přečíst mobilním telefonem.

Jak to funguje a kde najdu chytrou QR vizitku?

Přihlásíte se do svého odbytového střediska. V uživatelském profilu pod záložkou „Vizitka družstva“ najdete svou chytrou QR vizitku odbytového střediska v podobě PDF souboru. Tento soubor si stáhnete a pošlete mailem nebo jiným způsobem vašim známým.

Pokud budete chtít doporučit přímo produkt, se kterým jste spokojeni, využijete produktovou QR vizitku. Opět se jedná o PDF soubor, který najdete u každého produktu v detailním náhledu pod množstevními slevami. Vizitku poté odešlete stejným způsobem jako chytrou QR vizitku odbytového střediska.

Jak vypadá chytrá QR vizitka?

vizitka odbytového družstva
produktová vizitka

Tímto způsobem můžete rozšířit svou síť zákazníků, případně stálých odběratelů a zároveň získáte od eBIOnety odměnu.

Jak funguje kreditový systém?

Za každý provedený nákup ve vašem odbytovém středisku, e-shopu, získáte kredity, které můžete uplatnit při jakémkoli dalším nákupu v rámci eBIOnety. 1 kredit = sleva 1 Kč.

Kde najdu stav svého kreditového účtu?

Stav svého kreditového účtu najdete v uživatelském profilu pod záložkou „Potvrzené kredity“.

Kde najdu informace o množstevních slevách?

Množstevní slevy najdete v detailním náhledu každého produktu a vidí je pouze přihlášený uživatel.